Köse ve Erayhan’ dan Başkan Şahiner’ e Ziyaret

Köse ve Erayhan’ dan Başkan Şahiner’ e Ziyaret

Köse ve Erayhan’ dan Başkan Şahiner’ e Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili ve TBMM Meclis İdare Amiri Tufan Köse ve İlçe Başkanı Ali Erayhan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’ i makamında ziyaret etti.
Sungurlu’ da yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında Başkan Şahiner’ den bilgi alan Köse; ” Sungurlu’ ya yapılacak olan çalışmalarda üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız. Sungurlu’ ya yapmış olduğunuz hizmetleri görmemezlikten gelemeyiz. Her geldiğimizde farklı bir yenilikle karşılaşmaktayız. Çalışkan bir Belediye Başkanına yardımcı olmak bizlerin görevleri arasında gelmektedir. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Bir kez daha çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahiner ise; ” Halkımızın özlediği hasret duyduğu ne varsa birer birer yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi ki tüm bu işlerimizi belirli bir program dahilinde gerçekleştiriyoruz. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Önceki TEMA Vakfı Sungurlu temsilcisi Öğr.Gör. Nihal Gökçe ve Sungurlu Meslek Yüksekokulu öğrencileri belediyemizin katkılarıyla bugün Belediye Toplu Konutları Mevkiinde bulunan müsait alanlarını temizleyerek, ağaçlandırma çalışmaları yaptı.

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum