SUNGURLU BELEDİYESİ GÖNÜL SOFRASI İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLADI

SUNGURLU BELEDİYESİ GÖNÜL SOFRASI İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLADI

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, ilçede görev yapan kamu kurum amirleri, okul müdürleri, belediye meclis üyeleri ve banka yetkilileri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Atatürk Meydanı Sungurlu Belediyesi İftar Çadırı’nda verilen iftar yemeğine Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Necip Sirkeci, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz, Bahri Sezen, Uğur Çalman, Sefa Karslı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adnan Barak, Belediye Meclis Üyeleri, Daire amirleri, Banka Yetkilileri, Sungurlu Belediyesi Birim Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar saatine kadar misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Şahiner, geleneksel olarak yapılan iftar topunun atılmasıyla birlikte iftara geçti.

Yemeğin başlamasıyla birlikte İlçe Vaizi Ramazan Şen’in sofra duası yapmasının ardından kısa bir konuşma yapan Başkan Şahiner, Sungurlu Belediyesi olarak verdikleri iftar yemeğine katılan ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, kurum amirleri, banka yetkilileri ve vatandaşlara teşekkür ederek, yine Ramazan ayında Sungurlu olarak birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediklerini söyledi. Başkan Şahiner’in konuşmalarının ardından ilçe kaymakamı Mitat Gözen’de; böylesine güzel bir ortamda bizleri Değerli Sungurlu protokolü ve halkıyla bir araya getiren Belediye Başkanımız Abdulkadir Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. dedi.
İftar yemeğinin ardından çay ve lokma tatlısı ikramı yapıldı. Hoş ve samimi sohbetlerin geçtiği iftar yemeğinden ilçe protokolü Başkan Şahiner ile vedalaşarak ayrıldı.

Önceki ŞAMPİYON SPORCULARA BAŞKAN ŞAHİNER’DEN MADDİ-MANEVİ TAM DESTEK

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum